Köprülü Vinçler Köprülü Vinçler

            kopru-vinc

Gezer köprü vinçlerimiz genellikle demir çelik , haddeleme , inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde özellikle kapalı alanlarda depolama , taşıma , yükleme ve buna benzer işlerde kullanılan bir vinç türüdür.

Yük taşıyabilecek şekilde dizayn edilmiş iki kirişe , belli aralıklarla desteklenmiş  kolonlar üzerine veya belli aralıklarla sabitlenen  NPU  profilli malzemeler üzerine yerleştirilen  NPI  profilli raylar sayesinde gezer köprü vincin hareket edeceği yol oluşturulmaktadır.

Tek kiriş ve çift kiriş köprülü olarak imal edilebilir.

Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinçler; özellikle ağır tonajlı yüklerin emniyetli bir şekilde kaldırılması ve taşınması için uygundur.

Gezer Köprülü Vinçlerde, kaldırma gurubunun kirişler üzerinde olması sayesinde maksimum kaldırma yüksekliği kolaylıkla sağlanabilir.

Vinç uygulamaları için özel olarak üretilen motor ve redüktör grupları ile, yumuşak kalkış ve duruşlar, darbesiz çalışma ve uzun ömür sağlanmıştır.

Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçler; alçak tavan mesafelerine ve kısa eksen açıklıklı tesisler için uygundur. 

Taşıma ve istifleme için hafif , ekonomik ve güvenilir çözümler sunar Montaj kolaylığı vardır. 

Bina üzerine etki eden temel yükler daha azdır.

Alttan askılı monoray tiplerde çatı makasına bağlanan vinç yolları sayesinde , çok daha fazla kaldırma yükseklikleri elde etmek mümkündür.

Kaldırma grubu , köprü yürüyüş grubu ve köprü grubu olmak üzere üç ana guruptan oluşmaktadır.

Bu vinçlerin yürüyüş yollarının elektrik tesisatı dört değişik tarzda yapılabilmektedir. 

Bunlar; Kablo arabalı besleme sistemi , kablo tamburu besleme sistemi , kapalı bara ve açık bara besleme sistemleridir.

Teklif İste
adana tavan vinci, adana tavan vinci servisi, adana tavan vinç servisi, vinç bakımı , vinç imalat, tavan vinci, adana vinç servisi, vinç servisi, vinç servisi adana, köprülü vinç, portal vinç, monoray vinç, vinç halatı, vinç klavuzu, yük asansörü, adana yük asansörü, yük asansörü imalat, adana yük asansörü imalat, pergel vinç, vinç bakım onarım, vinç pano, vinç sürücü, vinç inverter, vinç halat değişimi, vinç kontaktör, vinç uzaktan kumanda, vinç kumanda, vinç kumandası,